Výpadek služeb 30. 7. 2015

Velice nás mrzí výpadek, který se stal 30. 7. 2015 v 15:30 trvající až do 17:00. Problém se objevil v datacentru našeho poskytovatele, společnosti SuperHosting.cz, které vlivem několika poruch přišlo o internetovou konektivitu.

Díky sérii technických poruch došlo k postupné ztrátě záložní i hlavní konektivity. To mělo za následek výpadek většiny našich služeb, část služeb byla nadále poskytována ze záložní lokality. I přes veškeré problémy se vše podařilo vyřešit do 90 minut. Jsme rádi za pohotovou práci techniků ze SuperHosting.cz a tímto vám děkujeme. Víme, že to nebylo snadné. Věříme, že se to již nebude opakovat.

Podrobnosti o celé události

Stojíme si za kvalitou našich služeb, každý váš web je pro nás velmi důležitý a chceme udržet maximální dostupnost. Každý výpadek nás mrzí, obzvlášť když není způsoben na naší straně a máme jen omezené možnosti na minimalizaci škod. Proto, prosím, jako omluvu přijměte následujících 14 dní hostingu zdarma. Kredit spotřebovaný za dny od 1. 8. do 14. 8. vám bude automaticky navrácen 15. 8.

Omlouváme se za vzniklé problémy, uděláme vše pro to, aby se to již neopakovalo.

Ilustrační obrázek Leo Fung, CC 2.0

Chcete více informací? Kontaktujte nás

Potřebujete s něčím poradit nebo si jen popovídat? Napište nám na email nebo zavolejte.
Rádi zodpovíme vaše dotazy. Naleznete nás i na Facebooku a Twitteru.